Indywidualne lekcje przez SKYPE

angielski przez Skype

Indywidualny kurs online z Lektorem

Indywidualna nauka języka obcego z osobistym Lektorem to wygodna i skuteczna forma nauki języków obcych. Nauka angielskiego online z Lektorem w obecnej sytuacji to bezpieczne i gwarantowane zajęcia. Ty decydujesz o terminie, intensywności i formie zajęć.

Indywidualny kurs angielskiego z Lektorem online. Sprawdź, jak wiele ma zalet.

Uczysz się o dowolnej, wybranej przez Ciebie porze. Łączysz się ze swoim Lektorem za pomocą prostego narzędzia Skype. Na naszych zajęciach widzisz i słyszysz Lektora. Do porozumiewania się używacie wirtualnej tablicy. Lektor może zapisać na niej słówka, udostępnić nagrania audio oraz video.
Lekcje angielskiego przez SKYPE to czas poświęcony wyłącznie Twojej osobie. Uwaga Lektora jest skierowana w 100% na Tobie. Program zajęć jest dopasowany do Twoich potrzeb. I może być elastycznie zmieniany w trakcie trwania kursu.

Sam wybierasz termin zajęć. Dzięki temu możesz zaplanować swój dzień, nie rezygnując z innych aktywności. A czas poświęcony na dojazd możesz przeznaczyć na samodzielną naukę w domu.
Cena za 60 minut wynosi 80 PLN.

Wyobraź sobie, że siedzisz w wygodnym miejscu (może ulubionym fotelu). W kubku pachnie aromatyczna kawa lub rozgrzewająca herbata. Za chwilę rozpocznie się Twoja lekcja angielskiego przez Skype. Jesteś zadowolony. Dbasz o swój rozwój i zdobywasz nowe umiejętności.

Angielski przez Skype, niemiecki przez Skype, francuski przez SKYPE, hiszpański przez SKYPE, włoski przez SKYPE, rosyjski przez SKYPE

Zainwestuj w siebie i zdobądź nowe umiejętności. Znajomość języków obcych otwiera wiele możliwości. Może być wstępem do niezwykłych spotkań i niezapomnianych wrażeń.

Chcesz się przekonać, jak wyglądają indywidualne lekcje przez Skype? Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną. Skorzystaj z formularza kontaktowego.