Indywidualne lekcje przez SKYPE

Indywidualny kurs online z Lektorem

Indywidualna nauka języka obcego z osobistym Lektorem to wygodna i skuteczna forma nauki języków obcych. Nauka angielskiego przez Skype - online z Lektorem w obecnej sytuacji to bezpieczne i gwarantowane zajęcia. Ty decydujesz o terminie, intensywności i formie zajęć. Wybierz kurs dla siebie: nauka niemieckiego online, nauka hiszpańskiego online, nauka włoskiego online, nauka francuskiego online, nauka rosyjskiego online.

Indywidualny kurs angielskiego z Lektorem online.
Angielski online przez Skype? Czemu nie! W ten prosty i przyjemny sposób uczysz się o dowolnej, wybranej przez Ciebie porze. Łączysz się ze swoim Lektorem za pomocą prostego narzędzia Skype. Na naszych zajęciach widzisz i słyszysz Lektora. Do porozumiewania się używacie wirtualnej tablicy. Lektor może zapisać na niej słówka, udostępnić nagrania audio oraz video.

Nauka angielskiego przez SKYPE to czas poświęcony wyłącznie Twojej osobie. Uwaga Lektora jest skierowana w 100% na Tobie. Program zajęć jest dopasowany do Twoich potrzeb. I może być elastycznie zmieniany w trakcie trwania kursu. Sam wybierasz termin zajęć. Dzięki temu możesz zaplanować swój dzień, nie rezygnując z innych aktywności. A czas poświęcony na dojazd możesz przeznaczyć na samodzielną naukę w domu.

Cennik zajęć:
poziom A1 - B2 - 100 PLN za 60 minut;
poziom C1 oraz zajęcia biznesowe - 110 PLN za 60 minut;
języki romańskie - 110 PLN za 60 minut.
zajęcia specjalistyczne np. język prawniczy, medyczny - cena ustalana indywidualnie.

zapisz się - wypełnij formularz
Podaj wynik:   + 

Jak wygląda kurs językowy online?
1. Ustalasz dogodną godzinę zajęć. My sprawdzamy poziom znajomości języka. Po zaakceptowaniu ustaleń dopełniamy formalności.
2. W wyznaczonym terminie Lektor łączy się z Tobą (lekcja prowadzona w czasie rzeczywistym) przez Skype lub łączysz się za pomocą linku na platformę ZOOM, gdzie w wirtualnym pokoju czeka Lektor.
3. Podczas lekcji korzystacie z wirtualnej tablicy. W trakcie zajęć wykorzystywane są materiały w formie książek, plików dźwiękowych, video, podcastów i innych pomocy.
4. Nad procesem nauczania czuwa metodyk oraz dyrekcja Centrum.

Chcesz się przekonać, jak wyglądają indywidualne lekcje przez Skype? Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną.

Chcesz się przekonać, jak wyglądają indywidualne lekcje przez Skype? Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną,

Wyobraź sobie, że siedzisz w wygodnym miejscu (może ulubionym fotelu). W kubku pachnie aromatyczna kawa lub rozgrzewająca herbata. Za chwilę rozpocznie się Twoja lekcja angielskiego przez Skype. Jesteś zadowolony. Dbasz o swój rozwój i zdobywasz nowe umiejętności.

Zainwestuj w siebie i zdobądź nowe umiejętności. Znajomość języków obcych otwiera wiele możliwości.

Angielski online przez Skype może być wstępem do niezwykłych spotkań i niezapomnianych wrażeń.

Jak się zapisać się indywidualne lekcje przez SKYPE?

Zadzwoń lub napisz do nas za pomocą formularza. Sprawdzimy poziom znajomości języka, ustalimy cel językowy oraz termin zajęć.

Wszystkie formalności realizujemy w ciągu kilku dni. Wystawiamy faktur według potrzeb. Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb naszych Słuchaczy.

Pozostałe kursy online przez Skype jakie realizujemy:
Kurs języka angielskiego online, Kurs języka niemieckiego online, Kurs języka francuskiego online, Kurs języka hiszpańskiego online, Kurs języka włoskiego online Kurs języka rosyjskiego online

Dlaczego warto skorzystać?
Angielski przez Skype to pewność, że:

  • lekcje z Lektorem zostały skrojone na miarę Twoich potrzeb według indywidualnego planu, co pozwoli na osiągnięcie wyznaczonego celu w swoim tempie – podczas bezpłatnej lekcji/konsultacji wraz z Lektorem ustalany jest plan kursu zgodnie z Twoimi potrzebami,
  • zajęcia oraz ich intensywność dostosowywana jest do Twoich możliwości, poziomu, a także preferencji,
  • w zależności od potrzeb istnieje możliwość nauczenia się używania słownictwa branżowego, które będzie niezwykle przydatne np. podczas rozmowy o pracę lub wyjazdu za granicę.

Ponadto należy pamiętać, że współcześnie angielski jest językiem praktycznie obowiązkowym w momencie, gdy zależy nam na dobrej pracy bądź też utrzymywaniu prawidłowych kontaktów biznesowych.