Język niemiecki

Kurs języka niemieckiego online

Znajomość języka niemieckiego to klucz do sukcesów zawodowych. Wiele firm poszukuje osób znających język niemiecki. Zainwestuj w siebie i poznaj język niemiecki. Zobacz jak wyglądają nasze lekcje online. Skorzystaj z możliwości lekcji próbnej gratis.

Dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego?

Istnieje wiele argumentów przemawiających za tym, aby uczyć się języka niemieckiego online. Znajomość języka niemieckiego to klucz do fajnej pracy i bardzo dobrych zarobków. Pracownik z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego jest na rynku poszukiwany od lat. To praktyczny powód, dla którego warto rozpocząć naukę języka niemieckiego online. Język niemiecki używany jest jako urzędowy w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz Liechtensteinie. Powody mogą być również osobiste. Chęć podjęcia studiów w Niemczech. Pragnienie zgłębiania niemieckojęzycznej literatury i filmu w oryginale. Ciekawa znajomość z Austriakiem lub Niemką. A Niemcy i Austria to piękne kraje do zwiedzania i odkrywania.

zapisz się - wypełnij formularz
Podaj wynik:   + 

Niemiecki? To zbyt trudny język. Ależ skąd!

Niektórzy twierdzą, iż nauka języka niemieckiego online nie jest dla nich. Szyk wyrazów w zdaniu, odmiana przez przypadki, odmiana czasowników to bariery nie do przejścia. Nic bardziej mylnego. Najważniejsze w nauce języka niemieckiego są systematyczność i motywacja. A przede wszystkim osłuchanie się z językiem. Warto słuchać regularnie niemieckiego radia, podcastów, czytać wiadomości na niemieckich stronach w Internecie lub oglądać TV. Można też znaleźć wiele profili w social mediach – stworzonych właśnie po to, by pomóc uczącym się tego języka. Dzięki otoczeniu się językiem i wytrwałości nauka będzie łatwa, przyjemna a przede wszystkim skuteczna!

Kurs języka niemieckiego online z Lektorem

To nowoczesny, praktyczny i kameralny kurs języka niemieckiego. Dzięki nauce niemieckiego online szybciej widzisz efekty swojej pracy. Oszczędzasz czas i pieniądz. Nasza szkoła językowa odnotowała frekwencję na zajęciach na poziomie 98%. Nasi Klienci pozytywnie oceniają tę formę zajęć. Doceniają elastyczność, kontakt z Lektorem oraz atrakcyjność materiałów. Nauka języka niemieckiego online dla początkujących to doskonała inwestycja w siebie.

Dlaczego warto uczyć się języka w szkole AKCENT?

Naszym celem jest przekazanie Słuchaczom konkretnych umiejętności językowych. Stosujemy metodę komunikatywną. Rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Skupiamy się na aktywnym posługiwaniu się językiem. Uczymy jak korzystać z języka. Wykorzystujemy ciekawe i różnorodne materiały dydaktyczne oraz zapewniamy stałą opiekę metodyczną. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych Lektorów. To starannie dobrani specjaliści. Ich lekcje są kreatywne, aktywne i pozwalają na praktyczne użycie języka. W naszej ofercie posiadamy kursy języka niemieckiego online dla młodzieży i dorosłych.

Kurs niemieckiego online okazał się idealnym rozwiązaniem na pandemiczną rzeczywistość. Podczas nauki języka niemieckiego online masz gwarancję realizacji zajęć i bezpieczeństwo.