Język włoski

Kurs języka włoskiego

Język włoski zyskuje coraz większą popularność. Zarówno Włochy, jak i język włoski uznawane są za wyjątkowo piękne. Dlatego, wiele osób chce poznać kraj oraz nauczyć się mówić po włosku. Zachęcający do nauki jest fakt, że język włoski należy do przystępnych do opanowania - prosta gramatyka, brak zmiany szyku zdania, łatwa wymowa - sprawiają, że już na początku przygody z tym językiem można cieszyć się z szybkich postępów.

Dlaczego wybrać kurs języka włoskiego w Akcencie?

Kurs języka włoskiego z naszą pomocą to połączenie przyjemnego z pożytecznym - zdobywanie nowych umiejętności w miłej atmosferze jest możliwe! Dlatego zachęcamy do zapisania się na kurs włoskiego, aby poszerzyć swoje możliwości i umiejętności. Wybierając kurs włoskiego, jesteście także bardziej konkurencyjni na rynku pracy, a Wasze zagraniczne podróże nabiorą nowego charakteru. Znając ten język, stajemy się bardziej konkurencyjni na rynku pracy w Polsce, ale warto również zwrócić uwagę na oferty pracy we Włoszech. Czy można wymarzyć sobie piękniejszy kraj do codziennego życia? Zalet nauki języka włoskiego jest o wiele więcej, dlatego zachęcamy do zapisania się na kurs w naszej szkole już dziś.

zapisz się - wypełnij formularz
Podaj wynik:   + 

Jak uczymy?

W naszej szkole to Słuchacz jest najważniejszy, dlatego już od perwszych zajęć uczymy wypowiadać się w języku włoskim. Lektor tak projektuje zajęcia, aby stawiać Cię w róznych sytuacjach i kontekstach językowych. Na naszych zajęciach pracujemy w parach lub małych grupach. Stawiamy na produktywne cwiczenia jezykowe. Korzystamy z różnych materiałów, często autentycznych: Internet, prasa, TV.

Dlaczego wybrać kurs online?

Nasz kurs prowadzimy na żywo z doświadczonym Lektorem. Razem z Tobą w grupie jest od 5 do 8 osób. Spotykacie się w wirtualnym pokoju. Dzięki temu oszczędzasz czas spędzony w drodze do szkoły. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na rozwój siebie albo na relaks. Lekcje przez Internet koncentrują się na rozwijaniu umiejętności swobodnej wypowiedzi. To w nauce języka jest najważniejsze.