Kursy dla młodzieży i dorosłych

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego

Kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego obejmuje wszystkie obszary wymagane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Kurs ogólny

Ogólny kurs języka ma na celu równomierny rozwój wszystkich sprawności językowych Słuchacza (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie). Szczególnie pracujemy nad SWOBODNĄ KOMUNIKACJĄ. Naszym celem jest przekazanie Słuchaczom konkretnych umiejętności językowych. Stosujemy metodę komunikatywną, która skupia się na aktywnym posługiwaniu się językiem w sposób naturalny i celowy. Kurs prowadzony jest od poziomu A1 do C1.

English in Action - kurs języka angielskiego dla młodzieży klas V-VII

Nasz kurs angielskiego dla młodzieży szkolnej w Łodzi został stworzony specjalnie z myślą o potrzebach osób w wieku 10-14 lat. Chcemy pokazać, że język angielski to narzędzie. Jego znajomość można wykorzystywać w życiu codziennym. Chcemy nauczyć posługiwać się tym narzędziem płynnie i swobodnie. Opierając się na zainteresowaniach młodzieży przygotowaliśmy kurs z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wartością dodaną jest zapis cyfrowy dokonań Słuchaczy. Kurs jest przygotowany w oparciu o nowoczesne, kreatywne materiały, w interesujacy sposób poszerza program nauczania. Poziom kursu: A2+. Przeznaczony dla młodziezy szkolnej klas V-VII.
Autorem kursu jest nasz Metodyk - Agnieszka Talaga.

Kurs języka angielskiego ACTIVE ENGLISH

Kurs języka angielskiego ACTIVE ENGLISH ma na celu rozwinięcie umiejętności swobodnej i płynnej komunikacji. Ćwiczenia lekcyjne są tak zaprojektowane, by odzwierciedlały AUTENTYCZNĄ KOMUNIKACJĘ JĘZYKOWĄ. Zajęcia w sposób aktywny pozwalają na wzbogacenie słownictwa, przećwiczenie konstrukcji językowych, pokonanie lęku wypowiadania się w grupie.

Kurs języka angielskiego SPEAK YOUR MIND

To autorski program naszych metodyków, który przeznaczony jest dla osób znających jezyk angielski na poziomie B2 lub C1. Założeniem kursu jest zdobycie płynnej i swobodnej komunikacji oraz poszerzenie słownictwa. Zajęcia przygotowywane są w oparciu o autentyczne materiały (jak artykuły prasowe, publikacje internetowe). Jedną z integralnych części zajęć jest element audio(wizualny): prezentacje, reklamy, fragmenty seriali, który rozwija umiejętność rozumienia ze słuchu i daje możliwość obcowania z żywym językiem używanym przez native speaker'ów (w tym różne akcenty).

Kurs języka angielskiego BUSINESS MATTERS

Kurs języka angielskiego Business Matters jest autorskim kursem, który rozwija praktyczną umiejętność komunikacji w biznesie. Program kursu przygotowywany jest w oparciu o autentyczne materiały (artykuły prasowe, publikacje internetowe). Jedną z integralnych części zajęć jest element audio(wizualny):, który rozwija umiejętność rozumienia ze słuchu i daje możliwość obcowania z żywym językiem używanym przez native speaker'ów (w tym różne akcenty).

Poziomy: Upper-intermediate (B2), Advanced (C1).

Kurs indywidulany

Kurs indywidualny w naszej szkole to najbardziej elastyczna forma zajęć:
· Masz możliwość wyboru dnia, godziny i miejsca zajęć
· Podążamy za Twoim potrzebami - program nauczania stworzymy po dogłębnej analizie.
· Tempo pracy i intensywność kursu dopasowane do Twoich preferencji
· Uwaga skupiona wyłącznie na Tobie
· Możliwość modyfikacji programu w trakcie trwania kursu.
Kurs indywidualny to doskonały wybór, jesli czeka Cię rozmowa o pracę, wyjazd służbowy, studia zagraniczne, etc.
Kursy one-to-one prowadzimy ze wszystkich języków z naszej aktualnej oferty.
Aby rozpocząć zajęcia, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.