Kursy wakacyjne biznesowe

Kursy biznesowe komunikacyjne

Postaw na rozwój! Komunikacja w języku obcym jest ogromnie ważna w kontaktach z klientem biznesowym, ale również współpracownikiem. Uczestniczysz w spotkaniach biznesowych? Prowadzisz korespondencje? Prowadzisz tzw. small talki? Rozwiń swoje umiejętności podczas komunikacyjnego kursu wakacyjnego.
Zapisy rozpoczniemy od 29 kwietnia 2024 r.

Okres wakacyjny to świetny czas na rozwój swoich kompetencji językowych oraz kreatywne podejście do wyzwań. Wykorzystaj ten czas do maksimum, ponieważ energia wakacyjnego czasu to gwarancja wyjątkowych efektów. Skutecznie pomożemy Ci zwiększyć pewność siebie w sytuacjach biznesowych. Skorzystaj z naszej propozycji zajęć.

Kursy komunikacyjne biznesowe nastawione są na:
• przełamanie bariery językowej i nabycie płynności wypowiedzi,
• szybki rozwój kompetencji językowych w obrębie konkretnych tematów biznesowych,
• poszerzenie zasobu słownictwa i zwrotów specjalistycznych,
• nabycie właściwych nawyków językowych,
• zwiększenie pewności siebie w sytuacjach zawodowych wymagających użycia języka obcego.

WYBIERZ IDEALNĄ OPCJĘ DLA CIEBIE

zapisz się - wypełnij formularz
Podaj wynik:   + 

INDYWIDUALNE LEKCJE
Indywidualne lekcje z profesjonalnym trenerem/lektorem:
• mają na celu wsparcie klienta w dążeniu do założonego celu,
• termin i częstotliwość zajęć ustalamy uwzględniając potrzeby klienta,
• program zajęć doskonali wybrane kompetencje i sfery, które są niezbędne do realizacji wytyczonego celu, a w rezultacie prowadzi do rozwoju kariery zawodowej,
• zajęcia w formie online nie zabierają czasu na dojazd, to oszczędność Twojego czasu.

Cena za 60 minut wynosi 110 PLN.

LEKCJE W DUECIE
Lekcje w duecie to bardzo elastyczna forma kursu biznesowego - termin spotkań i częstotliwość zajęć ustalone są z uwzględnieniem możliwości i potrzeb dwóch osób. Łączycie się ze swoim Lektorem na platformie ZOOM o wybranej przez Was porze. Lektor realizuje program według Waszych oczekiwań. Wspólnie wybieracie tematy z Waszego środowiska pracy. Ogromne atuty kursu w duecie to możliwość doświadczania różnych form aktywności na zajęciach oraz 100% czasu Lektora dla Was. Nie tracicie czasu na dojazdy. Cena przy zajęciach w duecie jest bardzo atrakcyjna.
Cena za 60 minut wynosi 65 PLN za osobę.

GRUPOWY KURS ONLINE 5- 8 osób
Kurs grupowy to idealne rozwiązanie, aby doświadczać w praktyce różnorodności komunikacji w tematyce biznesowej. W krótkim czasie zdobywasz fachową i potrzebną wiedzę językowo-biznesową. Uczymy w małych grupach 5 – 8 osób. Na zajęciach stosujemy ćwiczenia, których celem jest poszerzenie słownictwa biznesowego oraz praca nad swobodną komunikacją w środowisku pracy. Zajęcia będą realizowane w 4 modułach tematycznych. Jeden tydzień to jeden moduł. Otrzymasz solidną bazę słownictwa biznesowego w obrębie konkretnego tematu oraz będziesz miał możliwość skutecznej praktyki.
Istnieje możliwość doskonalenia umiejętności językowych w obszarze słownictwa biznesowego na wszystkich poziomach zaawansowania.
Zajęcia odbywają się na platformie ZOOM. Miesięczny kurs obejmuje 8 spotkań po 90 minut.
Cena: 390 PLN m-c / 16 godzin lekcyjnych/
Moduł: 100 PLN/1 moduł - 1 tydzień/ 4 godz. lekcyjne /1 temat.