Szkolenia dla firm

Jesteśmy elastyczni

Oferta szkoleń obejmuje kursy ogólne, konwersacyjne, gramatyczne, przygotowanie do certyfikatów językowych i kursy specjalistyczne. Firmy współpracujące z Centrum jako główną naszą zaletę, obok profesjonalnie prowadzonych zajęć, wymieniają elastyczność. W kontakcie z firmami, podkreślamy, iż wspólnie możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dostosujemy się do konkretnych potrzeb językowych jak również dogodnych terminów i miejsca. Jesteśmy również otwarci - każda oferta jest przygotowywana indywidualnie.

Oferta współpracy

AKCENT Centrum Języków Obcych to doświadczony partner w organizacji szkoleń językowych. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie:

• NAUCZANIA JĘZYKÓW

Oferta szkoleń obejmuje kursy ogólne, konwersacyjne, gramatyczne, przygotowanie do certyfikatów językowych i kursy specjalistyczne. Firmy współpracujące z Centrum jako główną naszą zaletę, obok profesjonalnie prowadzonych zajęć, wymieniają elastyczność. W kontakcie z firmami, podkreślamy, iż wspólnie możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dostosujemy się do konkretnych potrzeb językowych jak również dogodnych terminów i miejsca. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie.

• AUDYTÓW JĘZYKOWYCH

Audyty mają one na celu: zdiagnozowanie kompetencji językowych kandydatów na poszczególne stanowiska lub określenie potrzeb szkoleniowych pod kątem dalszego rozwoju umiejętności językowych Pracowników. Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu audytów w różnych formach, w zależności od życzenia i potrzeb klientów.