Lektorzy
Jakub Pieniążek

Jakub Pieniążek

języki, których uczę: francuski, włoski, hiszpański, portugalski
wykształcenie: mgr filologii romańskiej UŁ, ekspert pedagogiczny w zakresie nauczania języków obcych, tłumacz pisemny i ustny języków romańskich.
zainteresowania : Nauka języków obcych, literatura współczesna krajów romańskiego obszaru językowego, kino, piłka nożna.
doświadczenie: Moje doświadczenie zawodowe w nauczaniu języków obcych zdobywałem zarówno w Polsce jak i za granicą. Podczas studiów odbyłem obowiązkowe praktyki pedagogiczne i zdobyłem uprawnienia do nauczania języków obcych na wszystkich szczeblach polskiego systemu oświaty. Poza tym, studiowałem dydaktykę języków obcych na Universite de Savoie w Chambery (Francja) w ramach programu ERASMUS, a także odbyłem roczny staż pedagogiczny w ramach programu Comenius w Agrupamento de Escolas de Carvalhos (Portugalia), gdzie zajmowałem się nauczaniem języka francuskiego, włoskiego i polskiego dla obcokrajowców. W 2015 roku odbyłem dwutygodniowy staż dla nauczycieli języka francuskiego w renomowanym ośrodku BELC w Nantes. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Od 2009 roku udzielam lekcji osobom prywatnym, a od 2013 roku pracuję jako lektor w szkołach językowych prowadząc zajęcia indywidualne, kursy grupowe i kursy in-company na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzę zajęcia konwersacyjne, kursy języka specjalistycznego, a także przygotowuję do egzaminów językowych. Posiadam certyfikat DALF poświadczający znajomość języka francuskiego na poziomie C2. Jestem licencjonowanym egzaminatorem TELC z j. francuskiego A1-B2.