Język rosyjski

Kurs języka rosyjskiego

Choć angielski jest dziś stosowany powszechnie np. w biznesie, to nie oznacza to jeszcze, że znajomość innych popularnych języków nie jest ceniona. Znajomość rosyjskiego także może stworzyć wiele możliwości w Twoim życiu.

Czy język rosyjski jest trudny?

Język rosyjski uchodzi powszechnie za jeden z trudniejszych języków. Na przykład, w rankingu sporządzonym przez Mosalingua zajął on ostatnie miejsce na podium wśród najtrudniejszych w nauce języków świata (obok arabskiego oraz mandaryńskiego). Czy oznacza to, że nie warto się go uczyć? Nie! Wręcz przeciwnie – fakt, że poza samymi Rosjanami zna go stosunkowo niewiele osób, sprawia, że kurs języka rosyjskiego może stanowić cenny atut na rynku pracy (jest on pożądany wśród pracodawców działających np. w branży transportowej, spedycyjnej czy handlowej).

Jak wygląda nauka języka rosyjskiego u nas?

Organizowany przez naszą szkołę kurs rosyjskiego online ma kompleksowy charakter. Obejmuje on m.in. mówienie i naukę podstawowego oraz bardziej zaawansowanego słownictwa. To jeszcze nie wszystko – niezwykle ważna jest także edukacja w zakresie rozumienia słuchanego tekstu, tworzenia obszernych wypowiedzi oraz płynnego czytania. Jedynie takie podejście sprawi, że uczeń po zakończeniu nauki będzie wiedział, w jaki sposób poprawnie wykorzystywać język rosyjski podczas codziennej komunikacji.

Doświadczeni wykładowcy to podstawa

Prowadzenie wysokiej jakości zajęć ośrodek edukacyjny AKCENT Centrum Języków Obcych nie byłoby możliwe, gdyby nie lektorzy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu, że posiadają oni odpowiednie kompetencje merytoryczne oraz pedagogiczne, nauka rosyjskiego odbywa się na profesjonalnym poziomie.

Gdzie możesz uczyć się języka rosyjskiego? Wszędzie!

Niezaprzeczalnym atutem nauki zdalnej w trybie online jest możliwość edukacji praktycznie w każdym miejscu... o ile oczywiście posiadasz połączenie z Internetem. Dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii w XXI w. sprawił, że odległość nie ma już dużego znaczenia. Niezależnie od tego, czy miejsce, w którym aktualnie przebywasz, to Łódź, Warszawa, Płock czy Katowice, Twoja nauka rosyjskiego online może być tak samo efektywna. Wystarczy zaparzyć herbatę, usiąść w wygodnym fotelu i zalogować się w naszym panelu do nauki. Dostępność to nie jedyna zaleta takiej formy nauki. Kurs rosyjskiego online to także oszczędność czasu (nie trzeba już odbywać długich podróży na zajęcia w ośrodku szkoleniowym) oraz pieniędzy (wydatki na zakup paliwa czy biletów komunikacji miejskiej także stają się przeszłością).