Język hiszpański

Kurs języka hiszpańskiego

Kurs języka hiszpańskiego online prowadzimy w grupach od 5 do 8 osób. Kurs prowadzony przez wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych, Lektorów. To wspaniała przygoda na całe życie.

Znajomość języka hiszpańskiego

¡hola! Język hiszpański jest trzecim najpowszechniej używanym językiem na Ziemi. Włada nim ponad 650 mln ludzi! Uczestnictwo w kursie języka hiszpańskiego to dobre rozwiązanie dla osób ciekawych świata. Będzie on atutem w pracy, w trakcie podróży otworzy niejedne drzwi, a także wprowadzi w radosny nastrój. Język hiszpański ma przyjemne brzmienie i przywodzi na myśl plaże pełne słońca. Jak każdy język obcy wymaga wkładu pracy. Nasza szkoła językowa AKCENT oferuje kurs języka hiszpańskiego na różnych poziomach (A1-C2).

zapisz się - wypełnij formularz
Podaj wynik:   + 

Dlaczego warto wybrać kurs hiszpańskiego online?

Nasz kurs hiszpańskiego:
prowadzony jest w oparciu o metodę komunikacyjną - nasi Słuchacze zaczynają używać języka w sposób intuicyjny i naturalny;
Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych i doświadczonych Lektorów,
harmonijnie rozwijamy umiejętności językowe, czyli mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie w języku hiszpańskim - zależy nam na tym, by Kursanci mogli zanurzyć się w języku na różnych płaszczyznach;

Prowadzony przez nas kurs języka hiszpańskiego pozwala maksymalnie wykorzystać czas spędzony na zajęciach, a nauka stanie się przyjemnością. Nasi Lektorzy dokładają wszelkich starań, by Kursanci zakochali się w języku hiszpańskim i przestali myśleć o nim w kategoriach języka obcego. Język hiszpański to klucz do niezwykle barwnej kultury, która fascynuje i inspiruje. Oferowane przez nas kursy cieszą się zaufaniem Kursantów, którzy chętnie wracają do naszej szkoły na ich kontynuację. Naszym celem jest to, aby Słuchacze powiększali swoją zdolność do porozumiewania się w języku hiszpańskim, który daje wiele możliwości.