Język angielski

Kurs języka angielskiego online

Język angielski to obecnie najpopularniejszy język obcy na świecie. Nic dziwnego, że wiele osób inwestuje w kurs angielskiego online. Pragniemy swobodnie i płynnie posługiwać się angielskim. AKCENT Centrum Języków Obcych to szkoła językowa z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy naukę angielskiego przez Internet z Lektorem. Uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Sprawdź nas. Zapisz się na lekcję próbną gratis.

Jak uczyć się języka angielskiego?

Każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Dobry kurs języka angielskiego prowadzony jest w języku obcym. Głównym celem kursu jest nauka swobodnej i płynnej komunikacji. Ważne jest, aby systematycznie uczyć się nowych słów i wyrażeń. A przy codziennych czynnościach otaczać się językiem. Co jeszcze można zrobić? Oglądać filmy w oryginale, słuchać stacji radiowych z Wielkiej Brytanii. Zanurzać się w języku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Bez problemu dopasujemy kurs języka angielskiego do poziomu i potrzeb konkretnego Słuchacza. W naszej ofercie mamy:
kurs ogólny
Active English
Speak Your Mind
Business Matters

zapisz się - wypełnij formularz
Podaj wynik:   + 

Nauka języka angielskiego online z Lektorem

To nowoczesny, skuteczny i kameralny kurs języka angielskiego. Dzięki nauce angielskiego online szybciej widzisz efekty swojej pracy. Oszczędzasz czas i pieniądz. Zalet nauki przez Internet jest dużo. Nasza szkoła językowa odnotowała frekwencję na zajęciach na poziomie 98%. Nasi Klienci pozytywnie oceniają tę formę zajęć. Doceniają elastyczność, kontakt z Lektorem oraz atrakcyjność materiałów.

Dlaczego warto uczyć się języka w szkole AKCENT ?

Naszym celem jest przekazanie Słuchaczom konkretnych umiejętności językowych. Stosujemy metodę komunikatywną. Rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Skupiamy się na aktywnym posługiwaniu się językiem. Uczymy jak korzystać z języka. Wykorzystujemy ciekawe i różnorodne materiały dydaktyczne oraz zapewniamy stałą opiekę metodyczną. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych Lektorów. To starannie dobrani specjaliści. Ich lekcje są kreatywne, aktywne i pozwalają na praktyczne użycie języka.

Nauka języka angielskiego bez ograniczeń.

Aktualnie prowadzimy kursy angielskiego online dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Zaletą kursów angielskiego przez Internet z Lektorem jest dostępność. Kurs angielskiego Łódź, Warszawa, czy Suwałki, nie ma już znaczenia.
Nauka angielskiego online z Lektorem to doskonały wybór!
Napisz do nas i zapytaj o wolne terminy.