AKCENT Centrum Języków Obcych

15 lat doświadczenia

AKCENT Centrum Języków Obcych istnieje od 2003 roku. W wyniku pandemi przenieśliśmy szkołę do sieci. Prowadzimy kursy językowe online z Lektorem. Zalety tej formy zajęć są ogromne: oszczędność czasu i pieniędzy, zwiększona frekwencja na zajęciach, czas poświęcany na dojazd. Naszym założeniem jest przekazanie Słuchaczom takiego zasobu wiedzy i umiejętności, który umożliwi im satysfakcjonujące posługiwanie się językiem obcym.
Prowadzimy kursy ogólne dla młodzieży i dorosłych, szkolenia dla firm oraz kursy dla przedszkolaków. Wyjątkowość oraz siła naszej szkoły wynika z potencjału ludzi, którzy ją tworzą. Wierzymy, iż wysokie umiejętności, rzetelne przygotowanie oraz ciekawa osobowość Lektora to klucz do profesjonalnych zajęć. Pragniemy, aby AKCENT postrzegano jako partnera, łączącego zaangażowanie i odpowiedzialność w działaniu z uczciwością i szacunkiem dla ludzi.

Metoda

Swobodne, skuteczne i poprawne porozumiewanie się w języku obcym

Łatwo osiągnąć swój cel, jeśli ma się właściwą metodę. /Emil Cioran/

Naszym celem jest przekazanie Słuchaczom konkretnych umiejętności językowych. Język to narzędzie komunikacji.
Uczymy swobodnego, skutecznego i poprawnego porozumiewania się w języku obcym. Stosujemy metodę komunikatywną, która skupia się na aktywnym posługiwaniu się językiem w sposób naturalny i celowy.
Jak uczymy?
- rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie;
- pracujemy w małych grupach (3-4 osoby oraz 5-8 osób);
- aranżujemy różnorodne ćwiczenia:
- zadania indywidualne
- ćwiczenia w parach i w grupach
- role-plays
- konwersacje z partnerem
- dyskusje na forum;
- wykorzystujemy ciekawe i różnorodne materiały dydaktyczne;
- zapewniamy stałą opiekę metodyczną;
- motywujemy Słuchaczy do systematycznej nauki;
- tworzymy miłą atmosferę, dbamy o to, aby Słuchacze lubili uczyć się z nami.

Rekomendacje

Aleksandra

Współpracuję ze szkołą językową Akcent i mogę z całą pewnością powiedzieć, iż wyróżnia się ona wyjątkowym podejściem do klienta. Na płaszczyźnie biznesowej szkoła jest bardzo elastyczna, potrafi bezbłędnie rozpoznać potrzeby i dostosować się do wysokich wymagań stawianych przez firmę. Profesjonalizm lektorów i elastyczność dostosowania programu to ogromne atuty szkoły.

Luisa

I wanted to let you know that Edyta is one of the best teachers I ever had. She is really helpful and knowledgeable! It’s a pleasure to have classes with her. Edyta is the best! She is always prepared, enthusiastic, gives you life examples from regular Polish conversations. Talks about interesting places in Łódź, what to do there. Cultural Polish traditions that I don’t know and she explains them to me. Not only gramma and books! I can’t talk well enough about her.

Joanna Pietrzak

Przez 2 lata uczestniczyłam w lekcjach języka niemieckiego.
Profesjonalizm i zaangażowanie zasługują na najwyższe pochwały. Zajęcia dostosowane do naszych potrzeb i tempa pracy, prowadzone w przyjacielskiej atmosferze. Wysoki poziom merytoryczny zapewnia osiągnięcie pożądanych rezultatów. Serdecznie polecam!