AKCENT Centrum Języków Obcych

20 lat doświadczenia

AKCENT Centrum Języków Obcych istnieje od 2003 roku. W wyniku pandemi przenieśliśmy szkołę do sieci. Prowadzimy kursy językowe online z Lektorem. Zalety tej formy zajęć są ogromne: oszczędność czasu i pieniędzy, zwiększona frekwencja na zajęciach, czas poświęcany na dojazd. Naszym założeniem jest przekazanie Słuchaczom takiego zasobu wiedzy i umiejętności, który umożliwi im satysfakcjonujące posługiwanie się językiem obcym.
Prowadzimy kursy ogólne dla młodzieży i dorosłych, szkolenia dla firm oraz kursy dla przedszkolaków. Wyjątkowość oraz siła naszej szkoły wynika z potencjału ludzi, którzy ją tworzą. Wierzymy, iż wysokie umiejętności, rzetelne przygotowanie oraz ciekawa osobowość Lektora to klucz do profesjonalnych zajęć. Pragniemy, aby AKCENT postrzegano jako partnera łączącego zaangażowanie i odpowiedzialność w działaniu z uczciwością i szacunkiem dla ludzi.

Metoda

Swobodne, skuteczne i poprawne porozumiewanie się w języku obcym

Łatwo osiągnąć swój cel, jeśli ma się właściwą metodę. /Emil Cioran/

Naszym celem jest przekazanie Słuchaczom konkretnych umiejętności językowych. Język to narzędzie komunikacji.
Uczymy swobodnego, skutecznego i poprawnego porozumiewania się w języku obcym. Stosujemy metodę komunikatywną, która skupia się na aktywnym posługiwaniu się językiem w sposób naturalny i celowy.
Jak uczymy?
- rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie;
- pracujemy w małych grupach (3-4 osoby oraz 5-8 osób);
- aranżujemy różnorodne ćwiczenia:
- zadania indywidualne
- ćwiczenia w parach i w grupach
- role-plays
- konwersacje z partnerem
- dyskusje na forum;
- wykorzystujemy ciekawe i różnorodne materiały dydaktyczne;
- zapewniamy stałą opiekę metodyczną;
- motywujemy Słuchaczy do systematycznej nauki;
- tworzymy miłą atmosferę, dbamy o to, aby Słuchacze lubili uczyć się z nami.

Rekomendacje

Szymon

Super szkoła języków! Profesjonalne podejście profesora, dostosowywanie tematów oraz formy zajęć pod preferencje oraz potrzeby ucznia. Jeżeli był problem z jakimś tematem, nauczyciel przerabiał go używając innych ćwiczeń oraz ciekawych materiałów tak, żeby jak najlepiej wytłumaczyć.
Nie mógłbym być bardziej zadowolony z wyboru szkoly.

Adrianna

Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły. Zajęcia są intensywne, jednak dostosowane do poziomu. Lektorka ma dużą cierpliwość, wszystko jasno tłumaczy. Korzystamy z wielu ciekawych materiałów. Co lekcję uczę się wielu nowych słówek co wpływa na mój zasób słownictwa oraz śmiałość w mówieniu w pracy. Polecam serdecznie! :)

Iwona

Jestem zachwycona szkołą Języków Obcych AKCENT! Szukałam dla siebie dogodnych zajęć przez internet i mam wrażenie, że nie mogłam znaleźć lepiej. Począwszy od świetnej, szybkiej, niezwykle sympatycznej obsługi podczas 'badania potrzeb' aż niezwykłe miłej i kompetentnej Pani Lektorki. Nauka niemieckiego stała się przyjemnością :), a ja każdego dnia nie mogę doczekać się kolejnych zajęć. Polecam zdecydowanie!

Marta

Bardzo profesjonalne podejście do zajęć, super kontakt z lektorem. Od ponad roku uczestniczę w zajęciach indywidualnych i założony przeze mnie cel, czyli przełamanie blokady w mówieniu, został osiągnięty! Polecam z całego serca!!!