AKCENT Centrum Języków Obcych

15 lat doświadczenia

AKCENT Centrum Języków Obcych istnieje od 2003 roku. Naszym założeniem jest przekazanie Słuchaczom takiego zasobu wiedzy i umiejętności, który umożliwi im satysfakcjonujące posługiwanie się językiem obcym.
Prowadzimy kursy ogólne dla młodzieży i dorosłych w siedzibie Centrum, szkolenia dla firm oraz kursy dla przedszkolaków. Wyjątkowość oraz siła naszej szkoły wynika z potencjału ludzi, którzy ją tworzą. Wierzymy, iż wysokie umiejętności, rzetelne przygotowanie oraz ciekawa osobowość Lektora to klucz do profesjonalnych zajęć. Pragniemy, aby AKCENT postrzegano jako partnera, łączącego zaangażowanie i odpowiedzialność w działaniu z uczciwością i szacunkiem dla ludzi.
Jakość naszych zajęć została potwierdzona certyfikatem SUS 2.0 Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych. Certyfikat ten przyznawany jest przez międzynarodową organizację DEKRA Certification. To ogromna radość dla naszego ZESPOŁU, docenienie naszych działań i obiektywny dowód, że nasze kursy językowe odpowiadają najwyższym standardom.

Metoda

Swobodne, skuteczne i poprawne porozumiewanie się w języku obcym

Łatwo osiągnąć swój cel, jeśli ma się właściwą metodę. /Emil Cioran/

Naszym celem jest przekazanie Słuchaczom konkretnych umiejętności językowych. Język to narzędzie komunikacji.
Uczymy swobodnego, skutecznego i poprawnego porozumiewania się w języku obcym. Stosujemy metodę komunikatywną, która skupia się na aktywnym posługiwaniu się językiem w sposób naturalny i celowy.

Rekomendacje

Aleksandra

Współpracuję ze szkołą językową Akcent i mogę z całą pewnością powiedzieć, iż wyróżnia się ona wyjątkowym podejściem do klienta. Na płaszczyźnie biznesowej szkoła jest bardzo elastyczna, potrafi bezbłędnie rozpoznać potrzeby i dostosować się do wysokich wymagań stawianych przez firmę. Profesjonalizm lektorów i elastyczność dostosowania programu to ogromne atuty szkoły.

Ola

Uczestniczę w kursie języka niemieckiego orgaznizowanym w ramach oferty Centrum Języków Obcych Akcent. Zajęcia charakteryzują się profesjonalizmem, wysokim poziomem merytorycznym oraz zaskakującą różnorodnością metodologiczną.

Joanna Pietrzak

Przez 2 lata uczestniczyłam w lekcjach języka niemieckiego.
Profesjonalizm i zaangażowanie zasługują na najwyższe pochwały. Zajęcia dostosowane do naszych potrzeb i tempa pracy, prowadzone w przyjacielskiej atmosferze. Wysoki poziom merytoryczny zapewnia osiągnięcie pożądanych rezultatów. Serdecznie polecam!

Galeria