Kursy wakacyjne ogólne

Kurs komunikacyjny ogólny

Jesteś tutaj, bo myślisz o swoim rozwoju w sferze językowej. Okres wakacyjny to przeważnie czas, kiedy mamy trochę więcej przysłowiowego luzu, a luz to idealny czas na zajęcia dodatkowe oraz realizację swoich pasji. Wykorzystaj ten czas do maksimum i skorzystaj z naszej oferty. Obecnie trwają zapisy na kursy w sierpniu. Start: 2 sierpień 2021 r.

W naszej szkole najważniejsze jest to, aby nasi uczniowie praktykowali mówienie. Dlatego w wakacyjnej ofercie znajdziesz kursy komunikacyjne, które stawiają na to, abyś:
• pozbył się lęku w mówieniu,
• dostał porządną dawkę praktyki,
• zdobył wewnętrzną motywację do rozwijania kompetencji językowych,
• odczuł zadowolenie z efektów.

Weź udział w lekcji próbnej już dziś i sprawdź jakość naszych zajęć! Proponujemy kursy grupowe, w duecie oraz zajęcia indywidualne.

WYBIERZ IDEALNĄ OPCJĘ DLA CIEBIE

zapisz się - wypełnij formularz
Podaj wynik:   + 

GRUPOWY KURS ONLINE 5- 8 osób
To idealne rozwiązanie, aby doświadczać w praktyce różnorodności komunikacji. Uczymy w grupach 5 – 8 osób. Na zajęciach stosujemy różnego rodzaju ćwiczenia: w parach, na forum, tak abyś nieustannie mógł praktykować komunikację. Celem kursu jest swobodna i płynnaą wypowiedź. Możesz doskonalić umiejętności językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Na zajęciach online: oszczędzisz czas na dojazdy, skupisz się na konkretnej potrzebie, poczujesz rozwój. Zajęcia odbywają się na platformie ZOOM. Miesięczny kurs obejmuje 8 spotkań po 75 minut. Cena: 190 PLN / miesiąc/ 8 spotkań po 75 minut

LEKCJE W DUECIE
Lekcje w duecie to bardzo elastyczna forma kursu - termin i częstotliwość zajęć ustalone są z uwzględnieniem możliwości i potrzeb dwóch osób. Łączycie się ze swoim Lektorem na platformie ZOOM o wybranej przez Was porze. Lektor realizuje program według Waszych oczekiwań. Ogromne atuty kursu w duecie to możliwość doświadczania różnych form aktywności na zajęciach oraz 100% czasu Lektora dla Was. Nie tracicie czasu na dojazdy. Cena przy zajęciach w duecie jest bardzo atrakcyjna.
Cena za 60 minut wynosi 45 PLN za osobę.

INDYWIDUALNE LEKCJE Lekcje indywidualne to najbardziej elastyczna forma kursu - termin spotkań i częstotliwość zajęć dostosowane są do Twoich potrzeb i możliwości. Zajęcia realizujemy na platformie ZOOM lub Skype, Łączysz się ze swoim Lektorem o wybranej przez Ciebie porze. Lektor poświęca Ci 100% swojej uwagi. Program zajęć jest dopasowany do Twoich oczekiwań i może być elastycznie zmieniany w trakcie trwania kursu. Ty decydujesz o terminie zajęć, więc możesz zaplanować swój dzień, nie rezygnując z innych aktywności. Nie tracisz też czasu na dojazd.
Cena za 60 minut wynosi 80 PLN.