Język francuski

Kurs języka francuskiego

Kiedy słyszysz język francuski to jakie masz skojarzenia? Być może oczami wyobraźni widzisz beret, czujesz smak wina w przełyku lub widzisz malarza z fantazyjnie podkręconym wąsem. Francja wyzwala wiele emocji, a możliwość komunikowania się po francusku nie tylko otwiera wiele drzwi w pracy zawodowej, ale jest po prostu świetną przygodą!

Dlaczego uczyć się języka francuskiego?

Język francuski jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Jest to język ojczysty dla 80 mln ludzi, ale posługuje się nim znaczenie więcej osób. Wyróżnia się aż 54 kraje, gdzie francuski jest językiem urzędowym lub powszechnie używanym. Jest on również językiem pracy oraz oficjalnym językiem w NATO oraz Unii Europejskiej. Jego znajomość pozwoli na zwiększenie swojej atrakcyjności na międzynarodowym rynku pracy.

To jednak nie wszystko. Francuski uchodzi przede wszystkim za język miłości. Uwodzi brzmieniem. Pozwala na czytanie francuskiej literatury, oglądanie rodzimej kinematografii czy słuchanie muzyki. Francuska kultura jest niezwykle bogata i można z niej nieustanie czerpać.

zapisz się - wypełnij formularz
Podaj wynik:   + 

Jak uczyć się języka francuskiego?

Języka francuskiego warto uczyć się z nauczycielem. Wymowa nie należy do łatwych, również gramatyka może sprawiać problemy, warto więc, żeby ktoś monitorował nasze postępy, a jednocześnie motywował do dalszej pracy. Alternatywą dla tradycyjnych zajęć w szkole językowej jest kurs francuskiego online organizowany przez naszą szkołę. Nasi lektorzy dbają o to, aby kursanci od samego początku uczyli się komunikować po francusku. Kładą oni nacisk na rozwój umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania, zachęcając uczniów do zanurzenia się w języku.

Dlaczego warto wybrać kurs online?

Nauka francuskiego online ma wiele zalet. Pozwala na naukę z dowolnego miejsca. Nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na dojazdy do szkoły językowej. Nowoczesne technologie pozwalają na wysoką jakość nauki z wykorzystaniem łącza internetowego. Kurs francuskiego online może odbywać się w grupie lub mieć charakter zajęć indywidualnych. Oferujemy różny stopień zaawansowania. Zajęcia się prowadzone przez wykwalifikowanych i pełnych pasji lektorów, którzy zarażają miłością do języka. Z tego powodu kurs języka francuskiego online może być ciekawym pomysłem na prezent dla osoby, która fascynuje się historią i kulturą Francji lub lubi tam podróżować.

Co jest potrzebne do nauki online?

Nauka francuskiego online nie wymaga wiele - wystarczy laptop, łącze internetowe oraz słuchawki. Nasza szkoła dostarcza wszelkie materiały. Wszystko odbywa się za sprawą platformy ZOOM.