Język francuski

Kurs języka francuskiego

Dobrze, że tu trafiłeś. Na rynku w Polsce poszukiwane są osoby, które umieją posługiwać się językiem francuskim. Znajomość tego języka jest więc doskonałą inwestycją w przyszłość. Zapraszamy wszystkie ambitne osoby, dla których nauka jest przyjemnością i możliwością na zdobycie nowych perspektyw i umiejętności.

Dlaczego uczyć się języka francuskiego?

Język francuski jest trzecim językiem na świecie pod względem popularności nauczania, jak i w komunikacji międzynarodowej.
Język francuski jest językiem pracy oraz oficjalnym językiem w NATO, Unii Europejskiej, i w wielu innych. Francuski jest oficjalnym językiem w 3 miastach - najważniejszych siedzibach instytucji europejskich: w Strasburgu, Brukseli i Luksemburgu. Jego znajomość pozwoli na osiągnięcie konkurencyjnej pozycji na międzynarodowym rynku pracy.
Język francuski przyda się również w podróży, gdyż językiem francuskim włada ok. 80 mln ludzi na całym świecie.

zapisz się - wypełnij formularz
Podaj wynik:   + 

Jak uczyć się języka francuskiego?

W naszej szkole stawiamy na komunikację. Dlatego już od pierwszych zajęć uczysz się mówić w języku francuskim. Kurs rozwija wszystkie umiejętności językowe, tj. mówienie, pisanie, słuchanie, czytanie oraz poprawność gramatyczną. Warto otaczać się językiem francuskim, np. słuchając radia lub podcastów. Dzięki zanurzeniu się w języku, możliwe jest poznanie autentycznej wymowy języka.

Dlaczego warto wybrać kurs online?

Kurs online to pełnowartościowy kurs. Nie tracisz czasu na dojazdy, a ten czas możesz wykorzystać na indywidualną naukę języka francuskiego. Uczysz się w wybranej przez siebie porze. Materiały mogą być w wersji online lub jeśli wolisz w tradycyjnej wersji.

Co jest potrzebne do nauki online?

Potrzebujesz komputer lub laptop oraz dobre łącze internetowe. Będziesz uczył się języka dobrym narzędziem będą również dobre słuchawki. Nasze lekcje odbywają się na platformie ZOOM. Klikasz w link przesłany przez Lektora i wchodzisz do wirtualnego pokoju. To naprawdę proste.