Rekomendacje

Szymon

Super szkoła języków! Profesjonalne podejście profesora, dostosowywanie tematów oraz formy zajęć pod preferencje oraz potrzeby ucznia. Jeżeli był problem z jakimś tematem, nauczyciel przerabiał go używając innych ćwiczeń oraz ciekawych materiałów tak, żeby jak najlepiej wytłumaczyć.
Nie mógłbym być bardziej zadowolony z wyboru szkoly.

Adrianna

Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły. Zajęcia są intensywne, jednak dostosowane do poziomu. Lektorka ma dużą cierpliwość, wszystko jasno tłumaczy. Korzystamy z wielu ciekawych materiałów. Co lekcję uczę się wielu nowych słówek co wpływa na mój zasób słownictwa oraz śmiałość w mówieniu w pracy. Polecam serdecznie! :)

Iwona

Jestem zachwycona szkołą Języków Obcych AKCENT! Szukałam dla siebie dogodnych zajęć przez internet i mam wrażenie, że nie mogłam znaleźć lepiej. Począwszy od świetnej, szybkiej, niezwykle sympatycznej obsługi podczas 'badania potrzeb' aż niezwykłe miłej i kompetentnej Pani Lektorki. Nauka niemieckiego stała się przyjemnością :), a ja każdego dnia nie mogę doczekać się kolejnych zajęć. Polecam zdecydowanie!

Marta

Bardzo profesjonalne podejście do zajęć, super kontakt z lektorem. Od ponad roku uczestniczę w zajęciach indywidualnych i założony przeze mnie cel, czyli przełamanie blokady w mówieniu, został osiągnięty! Polecam z całego serca!!!