Rekomendacje

Aleksandra

Współpracuję ze szkołą językową Akcent i mogę z całą pewnością powiedzieć, iż wyróżnia się ona wyjątkowym podejściem do klienta. Na płaszczyźnie biznesowej szkoła jest bardzo elastyczna, potrafi bezbłędnie rozpoznać potrzeby i dostosować się do wysokich wymagań stawianych przez firmę. Profesjonalizm lektorów i elastyczność dostosowania programu to ogromne atuty szkoły.

Luisa

I wanted to let you know that Edyta is one of the best teachers I ever had. She is really helpful and knowledgeable! It’s a pleasure to have classes with her. Edyta is the best! She is always prepared, enthusiastic, gives you life examples from regular Polish conversations. Talks about interesting places in Łódź, what to do there. Cultural Polish traditions that I don’t know and she explains them to me. Not only gramma and books! I can’t talk well enough about her.

Joanna Pietrzak

Przez 2 lata uczestniczyłam w lekcjach języka niemieckiego.
Profesjonalizm i zaangażowanie zasługują na najwyższe pochwały. Zajęcia dostosowane do naszych potrzeb i tempa pracy, prowadzone w przyjacielskiej atmosferze. Wysoki poziom merytoryczny zapewnia osiągnięcie pożądanych rezultatów. Serdecznie polecam!