Aktualności

niemiecki od podstaw

Kursy dla początkujących. Zapisz się już dziś

Zapraszamy do rozpoczęcia nauki języka niemieckiego bądź hiszpańskiego. Od marca 2023 uruchamiamy grupy dla początkujących. Początek roku sprzyja podejmowaniu nowych wyzwań. Postaw na swój rozwój i zacznij się uczyć języka.

nauka angielskiego długa przerwa

Powrót do nauki języka po długiej przerwie? Gratulujemy decyzji. Umów się na konsultacje z nami!

Codziennie zachwyca nas Wasz zapał i chęć rozwoju. Brawo. Na pewno niełatwo jest w planie dnia codziennego znaleźć chwilę dla siebie. Gratulujemy! Warto to zrobić! . Jesteśmy w Akcencie dla Was. Jesteśmy po drugiej stronie łącza. Umów się z nami na konsultację. Wspólnie ustalamy i osiągamy założone cele! Znamy z doświadczenia, jak to jest wracać do nauki języka. Znamy odczucia i emocje. Wiemy, z czym się mierzysz.

kurs angielskiego online z nauczycielem.

Sprawdź nas. Zapisz się na lekcję próbną i zobacz, jak uczymy.

Dobrze, że jesteś na tej stronie. To znaczy, że chcesz wybrać dla siebie odpowiedni kurs językowy. Każdy z nas ma za sobą już kilkadziesiąt bądź nawet kilkaset godzin nauki języków. Warto wybrać kurs, który spełni Wasze oczekiwania

one to one angielski online

Indywidualne zajęcia to najbardziej elastyczna forma zajęć.

Angielski online przez skype/zoom
Szukasz dla siebie odpowiedniej formy zajęć? Rozważ naukę sam na sam z nauczycielem. Nasze lekcje online to czas poświęcony wyłącznie Twojej osobie. Nasz kurs tworzymy w oparciu o Twoje potrzeby i cele. Jesteś dla nas ważny.