Aktualności

kurs angielskiego online

Myślisz o kursach wakacyjnych? Od 29 kwietnia 2024 r. rozpoczynamy zapisy!

Czy wiesz, że mózg podczas wakacji pracuje nieco inaczej? Dłuższy dzień, i mniej codziennych obowiązków sprawiają, że nas zmózg jest bardziej chłonny i otwarty na nowe informacje. Wykorzystaj ten czas na przyswajanie wiedzy bez stresu i pośpiechu. Zapisz się, nie zwlekaj!

kurs angielskiego online

Sprawdź nas. Zapisz się na lekcję próbną i zobacz, jak uczymy.

Dobrze, że jesteś na naszej stronie. To znaczy, że chcesz wybrać dla siebie kurs językowy. Każdy z nas ma za sobą już kilkadziesiąt bądź nawet kilkaset godzin nauki języków. Warto wybrać kurs, który spełni Wasze oczekiwania i zaspokoi Wasze potrzeby. Nasza szkoła zachęca do skorzystania z lekcji próbnej.

nauka angielskiego online

Powrót do nauki języka po długiej przerwie? Gratulujemy decyzji. Umów się na konsultacje z nami!

Codziennie zachwyca nas Wasz zapał i chęć rozwoju. Brawo. Na pewno niełatwo jest w planie dnia codziennego znaleźć chwilę dla siebie. Gratulujemy! Warto to zrobić! . Jesteśmy w Akcencie dla Was. Jesteśmy po drugiej stronie łącza. Umów się z nami na konsultację. Wspólnie ustalamy i osiągamy założone cele! Znamy z doświadczenia, jak to jest wracać do nauki języka. Znamy odczucia i emocje. Wiemy, z czym się mierzysz.

indywidualne lekcje na skype

Indywidualne zajęcia to najbardziej elastyczna forma zajęć.

Angielski online przez skype/zoom
Szukasz dla siebie odpowiedniej formy zajęć? Rozważ naukę sam na sam z nauczycielem. Nasze lekcje online to czas poświęcony wyłącznie Twojej osobie. Nasz kurs tworzymy w oparciu o Twoje potrzeby i cele. Jesteś dla nas ważny.