Język francuski

Kurs języka francuskiego

Kiedy słyszysz język francuski to jakie masz skojarzenia? Być może oczami wyobraźni widzisz beret, czujesz smak wina w przełyku lub widzisz malarza z fantazyjnie podkręconym wąsem. Francja wyzwala wiele emocji, a możliwość komunikowania się po francusku nie tylko otwiera wiele drzwi w pracy zawodowej, ale jest po prostu świetną przygodą!

Dlaczego uczyć się języka francuskiego?

Język francuski jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Jest to język ojczysty dla 80 mln ludzi, ale posługuje się nim znaczenie więcej osób. Wyróżnia się aż 54 kraje, gdzie francuski jest językiem urzędowym lub powszechnie używanym. Jest on również językiem pracy oraz oficjalnym językiem w NATO oraz Unii Europejskiej. Jego znajomość pozwoli na zwiększenie swojej atrakcyjności na międzynarodowym rynku pracy.

To jednak nie wszystko. Francuski uchodzi przede wszystkim za język miłości. Uwodzi brzmieniem. Pozwala na czytanie francuskiej literatury, oglądanie rodzimej kinematografii czy słuchanie muzyki. Francuska kultura jest niezwykle bogata i można z niej nieustanie czerpać.

zapisz się - wypełnij formularz
Podaj wynik:   +