Kurs języka hiszpańskiego

Kurs języka hiszpańskiego

¡hola! Język hiszpański jest trzecim najpowszechniej używanym językiem na Ziemi. Włada nim ponad 650 mln ludzi! Nic dziwnego, że wiele osób chciałoby pójść na kurs hiszpańskiego i nauczyć się tego języka. Będzie on atutem w pracy, w trakcie podróży otworzy niejedne drzwi, a także wprowadzi w radosny nastrój, gdyż ma przyjemne brzmienie i przywodzi na myśl plaże pełne słońca. Jak każdy język obcy wymaga jednak trochę pracy. Nasza szkoła językowa AKCENT oferuje kurs języka hiszpańskiego na różnych poziomach (A1-B2).

Łódź to miasto, gdzie można śmiało zacząć przygodę z językiem hiszpańskim. W naszym centrum odbywają się zajęcia, które skutecznie nauczą posługiwania się tym pięknym językiem. Nasz kurs hiszpańskiego prowadzony jest w oparciu o metodę komunikacyjną dzięki czemu nasi Słuchacze zaczynają używać języka w sposób intuicyjny i naturalny. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych i doświadczonych Lektorów, którzy korzystają z ciekawych i skutecznych metod dydaktycznych, a jednocześnie dbają o miłą atmosferę. Zależy nam na tym, by Kursanci mogli zanurzyć się w języku na różnych płaszczyznach. Pomagamy harmonijnie rozwijać takie umiejętności jak mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie w języku hiszpańskim.

Zapraszamy wszystkie osoby mieszkające w Łodzi do skorzystania z naszej oferty. Prowadzony przez nas kurs języka hiszpańskiego pozwala maksymalnie wykorzystać czas spędzony na zajęciach, a nauka stanie się przyjemnością. Nasi Lektorzy dokładają wszelkich starań, by Kursanci zakochali się w języku hiszpańskim i przestali myśleć o nim w kategoriach języka obcego. Język hiszpański to klucz do niezwykle barwnej kultury, która fascynuje i inspiruje. Oferowane przez nas kursy cieszą się zaufaniem Kursantów, którzy chętnie wracają do naszej szkoły na ich kontynuację. Naszym celem jest to, aby Słuchacze powiększali swoją zdolność do porozumiewania się w języku hiszpańskim, który daje wiele możliwości.

Poziom:
Termin:
Lektor:
Lektor:
Ilość godzin:
Podręcznik:
Materiały autorskie
Cena: