Polish for foreigners

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Polski uważany jest za jeden z najtrudniejszych języków. To jednak nie oznacza, że jego nauka musi być nudna i żmudna! W naszej szkole na co dzień zarażamy pasją do tego pięknego języka i sprawiamy, że uczniowie zaczynają porozumiewać się bez problemów!

Jak wygląda kurs języka polskiego dla obcokrajowców?

Nasz kurs Polish For Foreigners prowadzimy na kilku poziomach zaawansowania od początkującego po kontynuację dla osób, które chcą coraz bieglej posługiwać się językiem polskim. W naszej ofercie znajdziesz lekcje indywidualne, grupowe, a także szkolenia dla firm.

Zajęcia w Centrum Języków Obcych AKCENT to coś więcej niż zwykłe lekcje. Nasz kurs języka polskiego dla obcokrajowców stworzyliśmy na podstawie najlepszych podręczników oraz dodatkowych materiałów, które wychodzą poza sztywne ramy książek. Najważniejszym celem jest komunikacja i to na niej opieramy nasze zajęcia. Nie oznacza to, że pomijamy inne aspekty języka. Na lekcjach ćwiczymy także słuchanie, czytanie czy pisanie.

Rozumiemy, że nauka polskiego dla obcokrajowców jest kluczowa do podjęcia dobrej pracy, czy studiów w Polsce. W trakcie kursu przeprowadzamy testy, które mobilizują do systematycznej pracy, pomagają utrwalić wiedzę i pokazują progres, który uczniowie osiągają z miesiąca na miesiąc.

Dlaczego nasza metoda działa?

Naszą nadrzedną wartością jest komunikacja. W końcu bez tego nie będziemy w stanie załatwić bieżących spraw. Nie spotkasz u nas sztywnych dialogów - stawiamy na naturalny, codzienny język! Prowadzimy dyskusje, role-plays oraz konwersacje między kursantami.

Prowadząc zajęcia w małych grupach i jesteśmy w stanie podejść do każdego kursanta indywidualnie. Dodatkowo zapewniamy opiekę metodyczną, dzięki czemu masz pewność, że jesteś pod dobrą opieką i możesz zawsze zgłosić się po pomoc.

Boisz się stresu? Tego u nas nie znajdziesz! W naszej szkole pracują empatyczni i oddani lektorzy, którzy tworzą miłą atmosferę sprzyjającą nauce!

Nie masz czasu na dojazdy? Prowadzimy zajęcia online!

W naszej ofercie znajdziesz kurs polskiego online dla obcokrajowców. Ten typ zajęć jest idealny dla osób, które dużą podróżują, cenią sobie wygodę i nie mają czasu na dojazdy.

A takie zajęcia mają ogrom zalet! Dodatkowe materiały, interaktywność i elastyczność to tylko kilka z nich! Jeżeli czujesz, że kurs polskiego dla obcokrajowców online jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami!

Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. W połączeniu z profesjonalizmem, zaangażowaniem i pasją do języka, więcej niż pewne jest to, że na naszym kursie Polish For Foreigners nauczysz się mówić po polsku. Zapisz się na zajęcia w formularzu poniżej i rozpocznij swoją przygodę z językiem.