Blog

Świąteczny voucher na kurs językowy

Święta Bożego Narodzenia to magiczny okres, kiedy chcemy naszym bliskim okazać miłość i szacunek. Stąd tak silna tradycja wręczania sobie upominków. Niestety, z roku na rok coraz trudniej przychodzi znalezienie odpowiedniego upominku, który byłby zarówno praktyczny, jak i zaskakujący. A gdyby tak zdecydować się na świąteczny voucher?

Voucher na kurs językowy - czy warto?

Ile razy słyszałeś/aś jak bliska Ci osoba narzeka, że chciałaby nauczyć się wreszcie francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, czy innego języka, ale nie ma na to czasu? Znajomość języków to w globalnym świecie duży atut, a jeśli dodatkowo przyswajamy język, który nam się podoba - staje się to prawdziwą przyjemnością. Wiele osób nie ma jednak wystarczającej motywacji, by uczyć się w pojedynkę. Jest to zresztą ryzykowne, bo brakuje nam osoby, która skorygowałaby nasze błędy. Inna sprawa, że ludzie często nie mają czasu na to, by regularnie udawać się do szkoły językowej na zajęcia. Alternatywną stają się lekcje drogą online, które nie wymagają tracenia czasu i energii na dojazdy.

Podaruj voucher, który ma dużą wartość

Kurs językowy online jest nie tylko wygodny, ale też równie skuteczny jak zajęcia w szkole. To idealny pomysł na świąteczny voucher. Opłacony kurs ulubionego języka to wyjątkowy upominek, a dodatkowo bardzo mobilizujący do pracy! Ucieszyć może osobę w każdym wieku, która marzy o swobodnej komunikacji w wybranym języku obcym. To dlatego nasze centrum języków obcych Akcent umożliwia zakup vouchera, który staje się zaproszeniem do świata gramatyki, słownictwa i brzmienia jednego z 8 języków świata.

Prezent na święta nie zawsze musi być wymiar materialny. Możemy pokazać bliskiej nam osobie, że wspieramy ją w realizacji marzeń. Znajomość języka obcego otwiera wiele drzwi, pozwala na swobodną komunikację, poszerza horyzonty. Z pozoru zwykły voucher, staje się biletem w dłuższą podróż. Umiejętność dogadywania się w języku obcych to duża satysfakcja. Możemy pomóc bliskiej nam osobie jej doświadczyć. Kurs językowy działa motywująco i inspirująco.