Blog
kurs angielskiego online

Od czego zacząć powrót do nauki języka angielskiego?

Z rozmów z naszymi klientami wnioskujemy, że decyzja o powrocie do nauki języka angielskiego to odważna decyzja. My mówimy: to bardzo dobra decyzja. Warto znaleźć czas dla siebie i swój rozwój.

Kto z nas odnajdzie w poniższej historii? “Ostatni raz uczestniczyłam w kursie języka angielskiego na studiach. Po studiach zaczęłam uczyć się włoskiego. Miałam do tego języka tak zwany dryg. Pamiętam do dziś radość, jaką czułam kiedy udało mi się zamienić kilka słów z Włochem. Po kilku latach po studiach założyłam rodzinę. Opieka nad dziećmi i ich potrzeby zepchnęły moje na dalszy plan.Nie używałam języków od lat. Dzieci podrosły, a ja czuję, że w końcu mogłabym zrobić coś dla siebie. Tylko jak przełamać opór i poczucie klęski, że jednak te języki obce to chyba nie dla mnie? “ Pewnie niejedna z nas może podpisać się pod tą historią. Niejeden młody tata też.

Od czego zacząć powrót do nauki języka angielskiego?

Od rozmowy z drugą osobą. W naszej szkole proponujemy darmowe konsultacje przed rozpoczęciem nauki. To jest bardzo ważne, aby:

  • ustalić cel (nie może być zbyt odległy).
  • wybrać częstotliwość zajęć
  • wybrać termin zajęć (analizując grafik pracy oraz grafik domowników);
  • dobrać odpowiednie tematy zajęć
  • formy zajęć (zajęcia stacjonarne bądź online, indywidualne czy w grupie).

W naszej szkole językowej online kładziemy nacisk na celowość nauki języków. Posiadając cel możemy zmierzyć na jakim etapie drogi jesteśmy.
Dzisiaj możliwe jest to co jeszcze 3 lata temu było mentalnie trudne do przyjęcia.

Nauka angielskiego online, czy nauka niemieckiego online.

Nauka języka angielskiego online daje możliwość oszczędności czasu. Czas poświęcony na naukę jest krótszy, bo oszczędzasz czas na dojazd do szkoły i powrót do domu. Logujesz się za pomocą linku i jesteś w pokoju razem z Lektorem i innymi Słuchaczami. Możesz rozwijać się bez dodatkowego pośpiechu. W wybranej przez siebie porze, dogodnej dla całej rodziny.
Pandemia zmieniła naszą rzeczywistość. W temacie kursów języka angielskiego zmieniła je na łatwiej dostępne.
Decyzja zależy od Ciebie. Twój rozwój też jest ważny.