Blog

Zamiast w pojedynkę ucz się języka w duecie

Wiele osób chciałoby się nauczyć języka obcego. To pragnienie jest jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ znajomość języków ma wiele zalet. Nie tylko pobudza mózg do aktywności, podnosi sprawność organizmu i poprawia pamięć, ale także niesie inne wymierne korzyści w różnych dziedzinach życia. Dzięki sprawnej komunikacji można osiągnąć bardzo wiele i to zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. A gdyby tak zapisać się na kurs językowy w duecie? To znakomity pomysł, a my podpowiadamy, dlaczego warto to zrobić.

Dlaczego warto uczyć się języków obcych?

Oprócz wielu zalet prozdrowotnych nauka języków obcych umożliwia zdobycie nowych umiejętności, które pozwalają na zdobycie atrakcyjnego zatrudnienia i to nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Sprawna komunikacja jest furtką do ekscytujących podróży, nawiązywania przyjacielskich relacji z ludźmi z całego świata i poznawania nowych zwyczajów, kultury i historii odwiedzonych miejsc. Umiejętność posługiwania się językiem obcym daje możliwości czytania książek, oglądania filmów i słuchania muzyki, co pozwala na dostęp do nowej wiedzy. Nauczenie się nowego języka niesie nieograniczone możliwości, dlatego warto skorzystać z okazji i zapisać się na wybrane zajęcia językowe. I najlepiej to zrobić z osobą towarzyszącą.

Nauka języka obcego w duecie - dlaczego warto?

Taka forma nauki jest skuteczniejsza, niż w pojedynkę. Kluczem do sukcesu jest wzajemna motywacja. Nauka ze swoją drugą połówką, przyjacielem czy siostrą stwarza dużo szersze możliwości do rozwoju i szybszego i efektywniejszego przyswajania wiedzy. Takie rozwiązanie przynosi wymierne efekty na wielu polach. Nauka w duecie pozwala na trening nowego słownictwa w dowolnym momencie w trakcie prywatnych spotkań. Zapisanie się na kurs językowy we dwoje jest bardzo elastyczną formą nauki, ponieważ termin i częstotliwość zajęć można dostosować do możliwości czasowych dwóch osób i w ten sposób pogodzić ich obowiązki zawodowe z terminem kursu. Dzięki temu można się uczyć z Lektorem o dowolnej porze.

Dlaczego warto uczyć się języka we dwoje w systemie online?

Nauka języka obcego w duecie to dużo lepszy wariant, niż forma grupowa. Można połączyć się ze swoim Lektorem na wybranej platformie, np. ZOOM o uzgodnionej wcześniej porze i doświadczyć atrakcyjnych i skutecznych form aktywności językowej, wykorzystywanych na 100 procent. Ogromną zaletą nauki we dwoje jest uwaga Lektora skupiona tylko na was. Jako para możecie realizować program nauki według waszych potrzeb i oczekiwań. Język biznesowy, prawniczy a może poprawna komunikacja ogólna w miejscu pracy? Proszę bardzo. Lektor dostosuje plan zajęć do waszych wymogów. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ nauka języka obcego dla dwóch osób jest zazwyczaj bardzo atrakcyjna cenowo, ponadto nie tracicie czasu na żadne dojazdy.

Gdzie warto nauczyć się języka w duecie?

Bardzo dobrym wyborem do tej formy nauki jest Centrum Języków Obcych Akcent. Dzięki stosowanej metodzie komunikatywnej słuchacze sprawnie rozwijają swoje umiejętności językowe poprzez mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Wykorzystanie atrakcyjnych i różnorodnych materiałów dydaktycznych sprawia, że zajęcia wcale nie są nudne, a wręcz przeciwnie. Stwarzamy szerokie pole do zaprezentowania swoich umiejętności poprzez konwersacje z partnerem, ciekawe ćwiczenia i role-plays. Nauka języków odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze, co wpływa na szybkie i skuteczne przyswajanie wiedzy.

Zamiast w pojedynkę ucz się języka w duecie, a przekonasz się, że taka forma nauki jest nie tylko przyjemna, ale i efektywna.